Přihlásit se k RSS odběru novinek

Fotogalerie

Letní výprodej strojů Yanmar

Nabízíme následující stroje Yanmar za atraktivní ceny.

Yanmar SV08

Bez filtru pevných částic (DPF), roztahovací podvozek, roztahovací čelní radlice, mimoosé kopání, pracovní světlo pod ramenem, ochranné kryty pístnic hydraulických válců ramene a čelní radlice, ochranný rám, 1. přídavný hydraulický okruh.
Cena: CZK 370.000,- + DPH

Yanmar ViO17

Bez filtru pevných částic (DPF), roztahovací podvozek, roztahovací čelní radlice, mimoosé kopání, pracovní světlo pod ramenem, ochranné kryty pístnic hydraulických válců ramene, násady, lopaty a čelní radlice, ochranná stříška, mechanicky odpružená nastavitelná sedačka, 1. přídavný hydraulický okruh proporcionálně řízený s ovládáním na joysticku.
Cena: CZK 530.000,- + DPH

Yanmar SV60

Filtr pevných částic (DPF), automatické snížení otáček motoru při nečinnosti, mimoosé kopání, pracovní světlo pod ramenem, pracovní světla na kabině, maják, ochranné kryty pístnic hydraulických válců ramene, násady, lopaty a čelní radlice, přídavné protizávaží (+ 200 kg), bezpečnostní zámky pístnic pro jeřábování, jeřábovací oko.
Kabina s topení ma ventilací, vzduchem odpružená nastavitelná sedačka, klimatizace, rádio, elektrická přečerpávací pumpa PHM, zadní kamera s obrazovkou, cestovní pedály.
Hydraulický systém ViPPS, 1. a 2. přídavný hydraulický okruh proporcionálně řízený s ovládáním na joysticku a s potenciometry, okruh pro hydraulický rychloupínač.
Cena: CZK 1.390.000,- + DPH

Stroje jsou skladem na naší pobočce v Praze (Kutnohorská 425/84c, 111 01 Praha 10 – Dolní Měcholupy).

Více informací na:
+420 739 055 247
kovac@arte-praha.cz

Další novinky

Předání minirypadla Yanmar SV17

Fotka z předání pásového minirypadla Yanmar SV17, minirypadlo o hmotnosti 1,7 t s kabinou a přesahem zádě. Dodáno s mechanickým rychloupínačem a lopatou 300 mm zákazníkovi ze středních Čech.

Více

Předání minirypadla Yanmar SV17

Odjezd na předání pásového minirypadla Yanmar SV17, minirypadlo s přesahem zádě o hmotnosti 1,7 t. Předáno se sadou lopat zákazníkovi ze středních Čech.

Více

Předání minidumperu Yanmar C08 Hi Tip

Odjezd po předání pásového minidumperu Yanmar C08 Hi Tip, minidumper s čelní nakládací lopatou a vysokozdvyžným systémem vyklápění. Předáno zákazníkovi z jižních Čech.

Více