Přihlásit se k RSS odběru novinek

Fotogalerie

Letní výprodej strojů Yanmar

Nabízíme následující stroje Yanmar za atraktivní ceny.

Yanmar SV08

Bez filtru pevných částic (DPF), roztahovací podvozek, roztahovací čelní radlice, mimoosé kopání, pracovní světlo pod ramenem, ochranné kryty pístnic hydraulických válců ramene a čelní radlice, ochranný rám, 1. přídavný hydraulický okruh.
Cena: CZK 370.000,- + DPH

Yanmar ViO17

Bez filtru pevných částic (DPF), roztahovací podvozek, roztahovací čelní radlice, mimoosé kopání, pracovní světlo pod ramenem, ochranné kryty pístnic hydraulických válců ramene, násady, lopaty a čelní radlice, ochranná stříška, mechanicky odpružená nastavitelná sedačka, 1. přídavný hydraulický okruh proporcionálně řízený s ovládáním na joysticku.
Cena: CZK 530.000,- + DPH

Yanmar SV60

Filtr pevných částic (DPF), automatické snížení otáček motoru při nečinnosti, mimoosé kopání, pracovní světlo pod ramenem, pracovní světla na kabině, maják, ochranné kryty pístnic hydraulických válců ramene, násady, lopaty a čelní radlice, přídavné protizávaží (+ 200 kg), bezpečnostní zámky pístnic pro jeřábování, jeřábovací oko.
Kabina s topení ma ventilací, vzduchem odpružená nastavitelná sedačka, klimatizace, rádio, elektrická přečerpávací pumpa PHM, zadní kamera s obrazovkou, cestovní pedály.
Hydraulický systém ViPPS, 1. a 2. přídavný hydraulický okruh proporcionálně řízený s ovládáním na joysticku a s potenciometry, okruh pro hydraulický rychloupínač.
Cena: CZK 1.390.000,- + DPH

Stroje jsou skladem na naší pobočce v Praze (Kutnohorská 425/84c, 111 01 Praha 10 – Dolní Měcholupy).

Více informací na:
+420 739 055 247
kovac@arte-praha.cz

Další novinky

Předání 2 minirypadel Yanmar ViO12 a SV26

Yanmar Sv26 ve společnosti americké klasiky V8 u zákazníka z jižní Moravy a druhý předávaný stroj Yanmar ViO12. Jedná se již o třetí a čtvrtý dodaný stroj zákazníkovi. Moc děkujeme za opakovanou důvěru a spolupráci!

Více

Předání minirypadla Yanmar ViO38

Pěkně vybavený Yanmar ViO38 osazený naklápěcí hlavou s hydraulickým upínačem a sadou lopat jsme předávali v krásný slunečný den spokojenému zákazníkovi, u kterého nahradí předchozí model ViO38U. Děkujeme za opakovanou důvěru k Brnu a přejeme ať se daří!

Více