Servis

Autorizovaný servis a prodej originálních náhradních dílů pro značky:Telefon SERVIS: +420 739 062 861

Telefon NÁHRADNÍ DÍLY: +420 739 062 861

E-mail: servis@arte-praha.cz

ZKUŠENOSTI

Máme více než 30 let zkušeností s kompletním servisem a dodáváním náhradních dĺů pásových rypadel a minirypadel, kolových rypadel, nakladačů a dumperů. Specializujeme se zejména na značky Yanmar, Terex a Schaeff. Přidejte se ke stovkám spokojených zákazníků.

DOSTUPNOST

Máme 6 poboček po celé České republice. Pokud se Váš stroj nedá přepravit do některé z našich poboček, nebo by byla jeho přeprava více nákladná, zajedeme k Vám naší pojizdnou dílnou. Disponujeme více než desítkou těchto pojizdných dílen a proto jsme vždy blízko k našim zákazníkům. Flexibilita je pro nás samozřejmostí.

PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP A ŠKOLENÍ

Všichni naši mechanici jsou profesionálně proškoleni přímo výrobcem a mají bohaté zkušenosti se servisem stavebních strojů. Jsme také držiteli celé řady certifikátů, zaručujících tu nejvyšší kvalitu.

PRODEJ NÁHRADNÍCH DÍLŮ A PORADENSTVÍ

Sháníte pouze náhradní díly nebo příslušenství? Obraťte se na nás – kompletní sortiment originálních náhradních dílů Yanmar, Terex a Schaeff. Nevíte si rady s obsluhou? Potřebujete poradit s údržbou nebo servisem? Sháníte katalog náhradních dílů nebo návod k obsluze? Jsme tu pro Vás!