Přihlásit se k RSS odběru novinek

Fotogalerie

  • +
    Další
    fotografie

Největší kolové rypadlo YANMAR skladem

Yanmar B110W, kolové rypadlo o hmotnosti cca 12 t s motorem 3,6 l / 85 kW a pohonem všech kol v bohaté výbavě včetně: 3 režimy pojezdu (řízení přední nápravou, řízení oběma nápravami, krabí chod), rychlost pojezdu až 36 km/h, mimoosé kopání, zadní opěrné patky, přední dozerová radlice, couvací kamera, vzduchem odpružená sedačka, klimatizace, elektrická přečerpávací pumpa PHM, samostatný hydraulický okruh pro rychloupínač, 3 přídavné hydraulické okruhy, vývod beztlaké vracečky, další přídavný hydraulický okruh při odpojení naklápění lopaty, naklápěcí hlava Powertilt.

Další novinky

Předání minirypadla Yanmar SV17

Fotka z předání pásového minirypadla Yanmar SV17, minirypadlo o hmotnosti 1,7 t s kabinou a přesahem zádě. Dodáno s mechanickým rychloupínačem a lopatou 300 mm zákazníkovi ze středních Čech.

Více

Předání minirypadla Yanmar SV17

Odjezd na předání pásového minirypadla Yanmar SV17, minirypadlo s přesahem zádě o hmotnosti 1,7 t. Předáno se sadou lopat zákazníkovi ze středních Čech.

Více

Předání minidumperu Yanmar C08 Hi Tip

Odjezd po předání pásového minidumperu Yanmar C08 Hi Tip, minidumper s čelní nakládací lopatou a vysokozdvyžným systémem vyklápění. Předáno zákazníkovi z jižních Čech.

Více