Přihlásit se k RSS odběru novinek

Fotogalerie

Servis a náhradní díly pro nové značky!

Nově poskytujeme servis a náhradní díly mimo strojů Yanmar i pro značky Terex a Schaeff!

ZKUŠENOSTI

Máme více než 30 let zkušeností s kompletním servisem a dodáváním náhradních dĺů pásových rypadel a minirypadel, kolových rypadel, nakladačů a dumperů. Specializujeme se zejména na značky Yanmar, Terex a Schaeff. Přidejte se ke stovkám spokojených zákazníků.

DOSTUPNOST

Máme 6 poboček po celé České republice. Pokud se Váš stroj nedá přepravit do některé z našich poboček, nebo by byla jeho přeprava více nákladná, zajedeme k Vám naší pojizdnou dílnou. Disponujeme více než desítkou těchto pojizdných dílen a proto jsme vždy blízko k našim zákazníkům. Flexibilita je pro nás samozřejmostí.

PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP

Všichni naši mechanici jsou profesionálně proškoleni přímo výrobcem a mají bohaté zkušenosti se servisem stavebních strojů. Jsme také držiteli celé řady certifikátů, zaručujících tu nejvyšší kvalitu.

NÁHRADNÍ DÍLY

Sháníte pouze náhradní díly nebo příslušenství? Obraťte se na nás – kompletní sortiment originálních náhradních dílů Yanmar, Terex a Schaeff. Nevíte si rady s obsluhou? Potřebujete poradit s údržbou nebo servisem? Sháníte katalog náhradních dílů nebo návod k obsluze? Jsme tu pro Vás!

Neváhejte kontaktovat naše servisní oddělení!

Telefon: +420 739 062 861

E-mail: servis@arte-praha.cz

Další novinky

Yanmar SV15 za akční cenu!

Nabízíme omezený počet kusů pásových minirypadel Yanmar SV15 za akční cenu CZK 499.000,- + DPH. ✅ Minirypadla máme dostupná skladem, možnost okamžitého dodání ✅ Můžete na ně využít financování na 36 měsíců s úrokovou sazbou 0 % p.a. ✅ Poskytujeme na ně záruku 36 měsíců / 3 000 motohodin Více informací na: +420 739 055…

Více

Předání rypadla Yanamr ViO50

Předání krásně vybaveného rypadla Yanmar ViO50, včetně naklápěcí hlavy s hydraulickým upínačem, kladivem z originálního příslušenství Yanmar a sady lopat. Děkujeme do Brna a přejeme ať se daří!

Více