Přihlásit se k RSS odběru novinek

Fotogalerie

Servis a náhradní díly pro nové značky!

Nově poskytujeme servis a náhradní díly mimo strojů Yanmar i pro značky Terex a Schaeff!

ZKUŠENOSTI

Máme více než 30 let zkušeností s kompletním servisem a dodáváním náhradních dĺů pásových rypadel a minirypadel, kolových rypadel, nakladačů a dumperů. Specializujeme se zejména na značky Yanmar, Terex a Schaeff. Přidejte se ke stovkám spokojených zákazníků.

DOSTUPNOST

Máme 6 poboček po celé České republice. Pokud se Váš stroj nedá přepravit do některé z našich poboček, nebo by byla jeho přeprava více nákladná, zajedeme k Vám naší pojizdnou dílnou. Disponujeme více než desítkou těchto pojizdných dílen a proto jsme vždy blízko k našim zákazníkům. Flexibilita je pro nás samozřejmostí.

PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP

Všichni naši mechanici jsou profesionálně proškoleni přímo výrobcem a mají bohaté zkušenosti se servisem stavebních strojů. Jsme také držiteli celé řady certifikátů, zaručujících tu nejvyšší kvalitu.

NÁHRADNÍ DÍLY

Sháníte pouze náhradní díly nebo příslušenství? Obraťte se na nás – kompletní sortiment originálních náhradních dílů Yanmar, Terex a Schaeff. Nevíte si rady s obsluhou? Potřebujete poradit s údržbou nebo servisem? Sháníte katalog náhradních dílů nebo návod k obsluze? Jsme tu pro Vás!

Neváhejte kontaktovat naše servisní oddělení!

Telefon: +420 739 062 861

E-mail: servis@arte-praha.cz

Další novinky

Předání Yanmar ViO57 a C08

Předání 2 strojů Yanmar. Rypadlo Yanmar ViO57 (5,6 t), dodané s naklápěcí hlavou s hydraulickým rychloupínačem a dále s hydraulickým kladivem. Minidumper Yanmar C08, vybavený čelní nakládací lopatou a vysokozdvižným systémem. Vše předáno zákazníkovi ze severních Čech.

Více

Black Friday 24.11.2023

Pouze tento pátek 24. listopadu nabízíme slevu 10 % na všechny originální díly Yanmar. Sleva se nesčítá s dalšími slevami. Kontaktujte nás na: +420 739 062 861 servis@arte-praha.cz

Více

Předání 2 minirypadel Yanmar ViO38

Odjezd 2 minirypadel Yanmar ViO38 na předání novému zákazníkovi z jižních Čech. Nejprodávanější model, pásové minirypadlo bez přesahu zádě přes pásy o hmotnosti 3,8 t. www.yanmar-bagry.cz

Více