Přihlásit se k RSS odběru novinek

Fotogalerie

  • +
    Další
    fotografie

Přadání pásového rypadla Yanmar Sv60

Model Yanmar SV60, pásové rypadlo o hmotnosti 5,6 t s prostornou kabinou v luxusní výbavě, mimo jiné včetně: proporcionálně ovládaný 3. a 4. hydraulický okruh s potenciometry, přídavné protizávaží (+ 200 kg), LED světla na kabině a LED maják, klimatizace, rádio, bezpečnostní zámky pístnic pro jeřábování, ochrana hydraulických válců na rameni a podvozku, automatický pokles otáček motoru při nečinnosti (Auto-idle), zadní kamera s obrazovkou v kabině, elektrická přečerpávací pumpa PHM, samostatný okruh pro hydraulický rychloupínač, naklápěcí hlava Powertilt s hydraulickým rychloupínačem.
Rypadlo už má u sebe zákazník ze středních Čech.

Další novinky

Yanmar SV15 za akční cenu!

Nabízíme omezený počet kusů pásových minirypadel Yanmar SV15 za akční cenu CZK 499.000,- + DPH. ✅ Minirypadla máme dostupná skladem, možnost okamžitého dodání ✅ Můžete na ně využít financování na 36 měsíců s úrokovou sazbou 0 % p.a. ✅ Poskytujeme na ně záruku 36 měsíců / 3 000 motohodin Více informací na: +420 739 055…

Více

Předání rypadla Yanamr ViO50

Předání krásně vybaveného rypadla Yanmar ViO50, včetně naklápěcí hlavy s hydraulickým upínačem, kladivem z originálního příslušenství Yanmar a sady lopat. Děkujeme do Brna a přejeme ať se daří!

Více